V Dobré Vodě u Hořic na Jičínsku se v pátek odpoledne srazilo nákladní auto s vlakem. Řidič auta se zranil, vrtulník letecké záchranné služby ho přepravil se zraněním zad do fakultní nemocnice v Hradci Králové. Ve vlaku cestovalo 20 lidí, záchranáři ošetřili tři z nich a s lehkými povrchovými zraněními je převezli k dalšímu vyšetření do jičínské nemocnice. Vyplývá to z informací hasičů, drážních hasičů a záchranné služby. Provoz na regionální trati byl zastaven.